تبلیغات
برداشت اول هر ایرانی با همکاری پست جمهوری اسلامی ایران - متحرك سازی عكسها

چگونه از سایت ما هدیه بگیرید

  


 

نرم افزاری برای خلق شخصیت های متحرك سخنور در محیط های گوناگون
CrazyTalk نام نرم افزاری متفاوت و در نوع منحصر به فرد از كمپانی Reallusion است كه هنرش در خلق و طراحی شخصیت های انیمیشن و متحرك سخنور در محیط های مختلف مانند محیط های ویدیویی , Presentation های مالتی مدیا مانند PowerPoint و نرم افزارهای خلق اسلاید مانند آن , صفحات وب , گوشی های تلفن همراه و .... است .
                                             بلی این نرم افزار بسیار مفید به شما كمك می كند تا با خلق یك شخصیت مجازی دست به آموزش و دادن توضیحات مرتبط به گونه ای بسیار زیبا و ارزشمند بزنید ! برای مثال برای ارائه ی پروژه ی خود در دانشگاه به جای خودتان , این شخصیت مجازی و با صدای ضبط شده می تواند به جای شما لب به سخن بگشاید و توضیحات مربوطه را ارائه كند . تنها كاری كه شما باید انجام دهید خلق شخصیت سخنور , دادن راهنمایی های لازم به آن , دادن نوع رفتار و شخصیت برخوردی انیمیشن و اضافه كردن صدا به آن است و این اثر زیبا می تواند به هر پروژه ی مالتی مدیا شما افزوده شود .
آخرین نسخه ی ارائه شده ی این نرم افزار از سوی كمپانی سازنده نسخه ی 4 می باشد كه در ادامه به معرفی ویژگی های آن می پردازیم .

                                          


برخی ویژگی های كلیدی نرم افزار قدرتمند CrazyTalk 4 :
- Facetrix, photo-based 3D facial morphing technology :
تكنولوژی قدرتمند Facetrix این نرم افزار به شما امكان آن را می دهد تا با دادن تصویر چهره ی شخصیت های گوناگون و تبدیل آنها به شخصیت های جاندار با قابلیت سخنوری و لب خوانی انسان جدیدی را خلق كنید . این شخصیت جدید در حین سخن گفتن قادر به انجام دستورات مختلف شما مانند حالات و فیگورهای خاص و بیان احساسات عاطفی مانند لبخند زندن , اخم كردن , گریستن و خندیدن است

                                          
 

- Expressix, speech animation technology : تكنولوژی مخصوص سخنوری این نرم افزار با بررسی صدای داده شده آن را تبدیل به لبخوانی و حالت لبهای شخصیت سخنگو می كند . قابلیت تغییر صدا با دادن افكت های مختلف , توانایی دادن متن به نرم افزار و خواندن آن با استفاده از تكنولوژی Text-To-Speech و اضافه نمودن موزیك مستقل برای پس زمینه ی پروژه تنها برخی از ویژگی های این بخش از نرم افزار هستند .
- Timeline editor : ویراستار Timeline برای تنظیم دقیق صدا با حالات لب و صورت و تنظیم سایر اجزای صورت مانند چشم ها و تكان خوردن سر با صدا .
- CrazyTalk content manager : بخش مخصوص مدیرت شخصیت های خلق شده توسط نرم افزار .


- Flexible media output : انعطاف پذیری بالای فرمتهای خروجی ! قادر به خلق فرمتهای با كیفیت بالای DVD , فرمتهای WMV , AVI و RM , فرمتهای سازگار با FlashMX و MS Office Documents و ....
- Interactive talking web based characters : خلق شخصیت های سخنور و قابل كنترل در محیط وب بر پایه ی JavaScript و VB script .
- Powerpoint and application program embed : قابلیت جاسازی شخصیت های خلق شده در محیط های Microsoft PowerPoint Presentation و Shockwave .
- Mobile friendly output - 3GP/MPEG4 : فرمت خروجی 3GP و Mpeg4 نرم افزار كه مخصوص گوشی های تلفن همراه است و امكان پخش شخصیت های خلق شده شما در محیط این گوشی ها نیز میسر می باشد .
- Send talking/animated electronic greeting cards : خلق و طراحی كارت تبریك های زیبا با استفاده از تمپلات های مختلف از پیش ساخته شده .
و .....