یكی از ابتدایی ترین و البته موثر ترین روش های تبلیغاتی ؛ كارت ویزیت می باشد . امروزه تقریبا تمام افرادی كه دارای تخصص خاصی می باشند ؛ برای خود یك كارت ویزیت تهیه كرده و از آن برای معرفی خدمات خود استفاده می كنند.

یكی از مشكلاتی كه خیلی ها در زمینه تولید كارت ویزیت دارند ؛ طراحی آن است كه به دلیل هزینه های بعضا زیاد آن ؛ از این كار پیشمان می شوند یا طرح نهایی چندان باب میلشان نیست.

مجموعه  كارتهای ویزیت آماده ؛ تقسیم بندی شده در صد ها موضوع مختلف است كه به جرات می توان گفت تمامی خواسته ها را برآورده كرده است.

شما به راحتی هر چه تمام تر كار مورد نظر و مورد علاقه خودتان را از میان هزاان كارت انتخاب می كنید ؛ به ساده ترین شكل ممكن متن های خود را جایگزین می كنید و در نهایت خروجی مورد نظر را با بهترین كیفیت از نرم افزار می گیرید !

توجه داشته باشید شما قادرید متن های خود را مثل نام ؛ خدمات ؛ تلفن ؛ ایمیل و... به همراه عكس های مورد نظرتان به راحتی در كارت خود اعمال كنید. همچنین به سادگی هر چه تمام تر می توانید اندازه كارت خود را تغییر دهید ؛ پیش نمایش قبل از چاپ آن را ببنید ؛ در فرمت های مختلف ذخیره كنید و...

اگر هنوز برای تولید كارت ویزیت خود اقدام نكرده اید ؛ با این نرم افزار فوق العاده كارامد ؛ نزدیكترین كارت و طرح را به سلیقه و نیازتان خلق خواهید كرد ؛ این نرم افزار شما را به یك طراح حرفه ای تبدیل خواهد كرد

نوشته شده در تاریخ جمعه 14 فروردین 1388    | توسط: فروشنده برداشت اول    | طبقه بندی: نرم افزار، بازار کار،     |
نظرات()