مستند دماغ یا بینی ؟

 

از دماغت بدت می یاد اصلا این حرف و نزن همیشه بخودت بگو دماغ من بهترین دماغ روی زمینه باور نداری ببین این فیلم رومستند دماغ یا بینی ...؟دماغ به سبك ایرانی جنبه های طنزآمیز بسیار دارد و به راحتی تماشاگر را همراه خود كرده و بر او اثر می گذارد به گونه ای كه او با صدای بلند واكنش نشان می دهد و می خندد.

حتما شما هم از دیدن این مستند فوق العاده جالب لذت خواهید برد....دماغ به سبك ایرانی را حتما ببینید....

فیلم در مورد جراحی بینی جوانان ( دختران وپسران) تهرانی (ایرانی) است كه چگونه ، به چه دلایلی و تحت چه شرایطی دماغ خود را عمل می كنند.

مصاحبه درباره دماغ با كسانی كه هرگز باورتان نخواهد شد....هم جالبه ..هم دیدنی ...

و هم خیلی خنده دار...

در 1 دی وی دی

زمان برنامه:1 ساعت

مصاحبه و گزارش

قبل از عمل و بعد از عمل..

فیلم ساز برای رسیدن به هدف خود به همه جا سر می زند:پیست اسكی، دبیرستان دخترانه، بیمارستان، داروخانه و.. و با همه كس به پرسش و شنود می پردازد:دو ملا در قم، دكتران متخصص، دختران و پسرانی كه بینی خود را عمل كرده و یا می خواهند عمل كنند، با منشی دكتری كه خود مورد عمل قرار گرفته و حالا دكتر از زیبائی نو ساخته او به عنوان نمونه استفاده می كند تا نتیجه كار خود را در برابر دیده گان مشتری ها به نمایش بگذارد.

حرف های جالب و شنیدنی از

منشی دكتران متخصص زیبایی

باورتون میشه آقایون هم

دماغشون را عمل كرده باشند...؟؟؟

یكی از بخش های جالب فیلم حرف های نصرت كریمی فیلم ساز قدیمی(ممنوع الفیلم) و مجسمه ساز كنونی است كه در باره ی صورت و شخصیت انسان سخن می گوید و این كه معتقد است: شكل دماغ هر كس ، نشان دهنده بخشی از شخصیت درونی او است. بیننده فیلم، هم زمان مجسمه های بسیار خوش ساخت كریمی را می بیند و این كه او چگونه توانسته شخصیت انسان ها را با دماغ های كوچك و بزرگ، كج و راست شكل به بخشد.


هم جالبه ..هم دیدنی ...

و هم خیلی خنده دار...

شما با این فیلم به یك دبیرستان دخترانه می روید....

و حرفهای جالب و خنده دار آنها را می شنوید

 

 

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 25 تیر 1388    | توسط: فروشنده برداشت اول    | طبقه بندی: فیلم مستند، آموزشی، سرگرمی تفریحی، خانواده،     |
نظرات()